МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
Райф терапия

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Други методи на лечение
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Sis

МнениеПуснато на: Съб Май 16, 2009 2:35 pm    Заглавие: Райф терапия Отговорете с цитат

Здравейте,

Бих искала да Ви попитам дали някой е ползвал или има някаква информация за ефекта от Райф терапията върху МС?

Става въпрос за генератора на д-р Райф, който работи на честотни импулси.
http://www.rifehealth.com/

Моля Ви да споделите опита си или информация, която имате по въпроса.

Много благодаря!
гената

МнениеПуснато на: Чет Юни 16, 2011 10:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Запознат съм в биорезонансното лечение,имам уреди също така,но за мнения и лечения на МС не мога да коментирам!Имам познат с диагноза,поръча си генератор и до там.Имам и уред с който се сканира човек и дава честотите които после могат да се пуснат с генератора!На приятелката ми майка и бе една от причината да се обзаведа с такива уреди,заболя от рак на дебелото черво,не е оперирана и сега е добре,макар че е на 70г и има други проблеми със здравето,счупи крак,сега падна скоро и все такива истории,а и нея я водихме на Доманчич метода и тъкмо се стабилизира,това падане сега пак я върна в леглото,но и това ще се оправи!Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
гената

МнениеПуснато на: Съб Юни 18, 2011 9:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.holista-clinics.com/bg/therapies/index/23
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Други методи на лечение Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети