МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
Баклофен

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Симптоматични медикаменти и други лекарства
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Кристин

МнениеПуснато на: Пет Дек 03, 2010 12:11 pm    Заглавие: Баклофен Отговорете с цитат

Някой ползвал ли е БАКЛОФЕН?Моля,кажете,как ви се отразява!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivan

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пет Дек 03, 2010 2:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

използвай търсачката и ще намериш много за четене
s_ms

МнениеПуснато на: Съб Дек 04, 2010 2:56 pm    Заглавие: MUSANT Отговорете с цитат

На мен ми изписаха МУСАНТ...в брошурката пише , че е специално за МС...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
petq68

МнениеПуснато на: Сря Авг 31, 2011 1:16 pm    Заглавие: Използвам "БАКЛОФЕН" като пия лекарството "Ли Отговорете с цитат

Това лекарство го няма в България, но ми помага за намаляване на мускулните спазми и интоксикацията на урина. Много е ефикасно, но и скъпо и затова аз пия по 1/4 хапче от 25 мг. Пие се вечер преди лягане, за да не се получи прекомерно отпускане на мускулите през деня.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
stanka61

Местожителство: гр.Добрич

МнениеПуснато на: Сря Авг 31, 2011 3:19 pm    Заглавие: баклофен Отговорете с цитат

аз съм много доволна от баклофена,имам страхотно подобрение.Цяла година пих тизанидин без никакъв ефект.Откакто пия баклофен съм много добре.Бях стигнала до там,че не можех да сядам на тоалетния стол.
Върнете се в началото
petq68

МнениеПуснато на: Сря Авг 31, 2011 9:43 pm    Заглавие: Използвам "БАКЛОФЕН" като пия лекарството "Ли Отговорете с цитат

Как се снабдявате с Баклофен, има ли го в аптеките у нас и на каква цена
Върнете се в началото
stanka61

Местожителство: гр.Добрич

МнениеПуснато на: Чет Сеп 01, 2011 8:43 am    Заглавие: баклофен Отговорете с цитат

има го в цялата мрежа.Цената му е от 4лв. и нещо до 5 лв. и нещо в различните аптеки.По здравна каса има отстъпка от 1 лев,но трябва предварително да го поръчаш в аптеката.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Симптоматични медикаменти и други лекарства Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети