МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
Ами ето ни и нас сред вас :)

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Моето ежедневие
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Николай Иванов

МнениеПуснато на: Нед Авг 21, 2011 9:08 am    Заглавие: Ами ето ни и нас сред вас :) Отговорете с цитат

Живота е кофти нещо и всеки знае, че не е критерий за справедливост, лошото става когато човек осъзнае този факт и то по най-неприятния начин за това. Нужна ми бе една кошмарна седмица да осъзная какво се случва и да намеря смелост да пиша тук. Та да се представя - казвам се Николай и съм от Шумен, но героя в моята история е жена ми Веселина, която тази седмица и поставиха диагнозата МС. Тъпо е когато месец преди сватбата получиш такава новина, но доброто в случая е, че тя прие новината много по-добре от очакваното в известна степен за което има заслуга нейното невежество, но за съжаление аз като син на здравни работници прекрасно осъзнах какво значи тая диагноза. В никой случай обаче не приемам това за лоша новина, напротив - живота ни започва да се променя при това във все по-положителна светлина. Оттук нататък имаме цел и обща кауза и премеждия, които да борим и това да ни сплотява все повече и повече, освен това нищо не е сигурно при нас защото засега Веселина има един пристъп, никой не знае дали изобщо ще има втори и тн. Утре я изписват и тръгваме за София, където записах час в кабинета по МС в свети Наум за вторник, когато имало комисия някаква, но нашето посещение не е за лечение, а просто за преглед (така ме посъветваха тука) понеже за лечение трябвало да има поне два пристъпа... Както и да е, предварително казвам, че ми е приятно да се запознаем, тепърва почвам да чета форума защото трябва да събера много информация, нямам намерение да унивам или да се депресирам - сватба ми престои, живота е пред нас... просто нямам време да се занимавам с глупости Very Happy
Fobos

Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Пон Авг 29, 2011 7:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет Николай и Веселина,

Добре дошли в този форум, въпреки че никак не се радвам да го кажа (напиша)... Поздравления за оптимизма! Точно така трябва да се "действа" срещу МС-а! Успех с борбата, ние ще помагаме с каквото можем.

Тук има много, много ценна информация, споделена от хора, имащи дадените проблеми - направо от извора. Не е притеснявайте да питате когато има нужда.
Николай Иванов

МнениеПуснато на: Сря Мар 28, 2012 4:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Такааа.... ами след 9 месеца днес получихме чудесна новина, след дълги прегледи ту в София ту в Шумен ни пратиха на ЯМР в Русе и днес доктор Джендова категорично отхвърли диагнозата МС!!!
Николай Иванов

МнениеПуснато на: Сря Мар 28, 2012 4:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Искам да помоля за малко информация! Понеже д-р Джендова отправя съмнение, че жена ми има синдром на Бехчет личния невролог както и д-р Джендова ни посъветва за окончателното отхвърляне на мс и потвърждение на Бехчет да се обърнем към д-р Кметска в София, а освен това преди да идем при нея да се обърнем към д-р Андрей Иванов във ВМА за да погледне и той снимките на ЯМР, та молбата ми е: има ли някой телефони за връзка с тези доктори и ако има много моля да ми ги предоставите на ЛС, за което предварително благодаря!!!
Fobos

Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Чет Апр 12, 2012 10:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много добри съвети са ви дали - за д-р Кметска, като диагностицик и специалист и за Иванов от ВМА, като разчитащ резонанс.

За д-р Кметска има много писано във форума, включително и нейните координати. Използвай търсачката.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Моето ежедневие Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети