МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
Общо начало на автоимунните заболявания

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Как се лекува МС по света
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ivan

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто Яну 08, 2013 12:42 pm    Заглавие: Общо начало на автоимунните заболявания Отговорете с цитат

Това е запис на речта на проф Маршъл на ежегодната конференция по автоимунни заболявания от 2012 г. Видеото е заслуга на Групата за подкрепа на хората с Бехтерев.
Като стартирате видеото в youtube натиснете бутона "сс" в долния десен ъгъл за български субтитри.

http://www.youtube.com/watch?v=7ilYIeGAaFo
lucho

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто Яну 08, 2013 8:46 pm    Заглавие: Re: Общо начало на автоимунните заболявания Отговорете с цитат

Ай ся, Ванка, да се върнем на темата за Хламидия пнеумоние от 2007-8 година и д-р Уелдън. Може пък да има зрънце истина Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivan

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2013 12:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе и аз не съм сигурен от къде се взима тая гад, но изводът за общото начало на автоимунните болести ми изглежда някак си логичен. А и все си мисля че за нашия проблем трябва да има просто и евтино решение и освен да допринасяме за обогатяването на фармацевтичните концерни - да вземем да оздравеем.
lucho

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2013 10:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Бойкот на мръсницата, му е майката! Съгласен съм.
Върнете се в началото
Pesho

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2013 9:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами точно преди да ми започнат първите симптоми изкарах инфекция на пикочкните канали и заушка наведнъж след това. После 5 години се чудеха какво ми има, докато не почнаха проблемите с краката. Само където никой няма интерес към евтини лечения, освен потърпевшите. Но пък точно за лечение на МС с Олмесартан почти нищо не намерих.
Върнете се в началото
Мими

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2013 11:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Повече изследвания и резултати от приложение има за Лизиноприл, който е подобно лекарство.
Върнете се в началото
Pesho

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2013 2:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мими написа:
Повече изследвания и резултати от приложение има за Лизиноприл, който е подобно лекарство.

Това звучи интересно. Лошото е, че аз не мога да взимам други лекарства докато съм в изследването за окрелизумаб. Пък за други опции ще видя след 4-5 месеца. Оказа се, че един приятел работи във фирма за клинични проучвания в БГ, като много вероятно и моето да минава през тях. Ще се консултирам с него да видя дали няма нещо невероятно на пазара Smile.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Как се лекува МС по света Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети