МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
д-р Атанас Михайлов

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Хомеопатия
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
stoyanig

МнениеПуснато на: Пет Ное 21, 2014 8:29 pm    Заглавие: д-р Атанас Михайлов Отговорете с цитат

Здравейте,
Нов съм в този форум и в болестта Множествена склероза. Тъй като близък на семейството ми от години минава по този път съм решил да се насоча директно към алтернативната медицина.
Моята съпруга е много доволна от един лекар, който съм посочил в заглавието на тази тема, д-р Атанас Михайлов. Тя имаше дълги години пробелми със забременяването и благодарение на него вече имаме нашият прекрасен и здрав син Момчил. Съпругата ми ме убеди, че трябва да отида при него защото е чувала, че е работел с хора с МС и честно казано аз съм склонен да опитам, защото видях какви чудеса направи с жена ми.
Затова искам да попитам има ли тук някой, който е следвал съветите на този доктор и какво е мнението му.
Знам че е много важно, когато ходиш при хомеопат да си 100% отдаден само на неговите методи, да ги спазваш стриктно и изобщо да му вярваш, както и да си кажеш всички болежки и притеснения. Затова въпросът ми е насочен само към онези от вас, които са били наистина откровени и стриктни в изпълняването на препоръките на този доктор.
Как се повлияхте? Имаше ли промяна състоянието ви? Моля ви разкажете.

Благодаря предварително на всички.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Хомеопатия Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети