МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
1

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Архив
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Smiley

МнениеПуснато на: Нед Фев 22, 2015 12:45 pm    Заглавие: 1 Отговорете с цитат

сс

Последната промяна е направена от Smiley на Нед Фев 22, 2015 6:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
bobita

МнениеПуснато на: Нед Фев 22, 2015 4:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм на 41 години.Поставиха ми диагнозата 2011 година.Всичко започна с двойно виждане и слабост в левите крайници.И аз като теб бях изпаднала в шок.Не можех да повярвам че това се случва на мен.Заспивах и се събуждах с мисълта за множествената склероза.Сега гледам да не мисля много за нея но е трудно когато си сам.Затова гледам да съм сред хора.Аз имах собствен магазин но го затворих.Сега не знам как да си намеря работа.Вече са ми много годинките а ние болните от тази болест не можем да работим всичко.Имам и телково решение.Изплашена съм защото мисля че никой няма да ме вземе на работа.Но не смятам да се предавам.Ще се пробвам на всякъде а пък каквото стане.
Върнете се в началото
Smiley

МнениеПуснато на: Нед Фев 22, 2015 5:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

bobita написа:
Аз съм на 41 години.Поставиха ми диагнозата 2011 година.Всичко започна с двойно виждане и слабост в левите крайници.И аз като теб бях изпаднала в шок.Не можех да повярвам че това се случва на мен.Заспивах и се събуждах с мисълта за множествената склероза.Сега гледам да не мисля много за нея но е трудно когато си сам.Затова гледам да съм сред хора.Аз имах собствен магазин но го затворих.Сега не знам как да си намеря работа.Вече са ми много годинките а ние болните от тази болест не можем да работим всичко.Имам и телково решение.Изплашена съм защото мисля че никой няма да ме вземе на работа.Но не смятам да се предавам.Ще се пробвам на всякъде а пък каквото стане.

охх колко искам да си погожоръа с нъакои като теб , даи телефон поне
Върнете се в началото
popo_roro

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Фев 22, 2015 6:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Smiley, писах ти лично съобщение, но явно не си забелязал и затова ще го напиша и в темата.

popo_roro написа:
Моля те да прочетеш правилата на форума и да обърнеш внимание на т.3.
Кирилизирах латиницата ти и преместих темата ти в по-подходящ раздел на форума.
Тъй като кирилизаторът не се справи много добре ти предлагам сам да редактираш постинга си.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Архив Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети