МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
Помага ли наистина марихуаната за лечение на МС?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Билколечение
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Daniela

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Мар 06, 2014 11:52 am    Заглавие: допълнение за европейската инициатива Отговорете с цитат

Скъпи мои, четящи този форум...още на 24-ти съм писала за европейската инициатива в тази област.Моля да ми простите, това че желанието ми да пиша е повече от възможностите,поради здравословни видими дефекти ...бъдете благосклонни и решете по съвест .
Благодаря предварително за разбирането
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
todorovKLIM

МнениеПуснато на: Пон Авг 31, 2015 1:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

и аз съм Тодор и съм със МС от 23 годишен а сега съм на 46 също имам 4 пристъпа катоцяло но след 1 вия имах ремисия от 11 години и то без никакво лечение просто коренна смяна на начина на живот не е от марихуанатаSmile така че и аз съм бил излекуван за момента
Върнете се в началото
jimiendany

МнениеПуснато на: Пон Авг 31, 2015 8:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

http://btvnovinite.bg/article/tazi-sutrin/razgovori-s-gosti/velizar-enchev-legalizacijata-na-medicinskata-marihuana-shte-oblekchi-hiljadi-balgari.html
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Билколечение Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети