МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
мс

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> МС - симптоматика
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
мика

МнениеПуснато на: Съб Дек 12, 2015 8:46 pm    Заглавие: мс Отговорете с цитат

здравейте понеже скоро ще ходя на невролог и изчетох доста по тази тема за МС и исках да попитам ако някой е болен от мс дали има същите симптоми.От 2 години насам ме боли отдясно на кръста като скубане го определям и в същото време получавам по продължение на десния крак като леко изтръпване сякаш мравки ме лазят,от известно време ми тръпне тазът,плешките и имам чувството че цялото ми тяло е като изтръпнало,преди година като ходех на невролог казахче имам шипове на гръбначния стълб,също така имам и сколиоза и така питането ми е такивали са симптомите защото направа не ми се мисли за МС,да допълне имам изтръпване и на дясната пета и също малкото пръстче на десния крак
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Fobos

Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Пон Дек 14, 2015 3:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не сме лекари (огромната част от нас, пишещите в този форум) и не се наемаме да даваме крайни мнение и заключения. Аз не съм имал подобни симптоми и не мисля, че са дело на МС. Все пак си взел/а правилно решение - да отидеш при невролог.

Успех!
мика

МнениеПуснато на: Вто Дек 15, 2015 9:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

благодаря ти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> МС - симптоматика Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети