МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
до mitko1752

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Предложения
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
popo_roro

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Яну 20, 2016 9:33 am    Заглавие: до mitko1752 Отговорете с цитат

Мислех да напиша този текст като ЛС към Митко, но реших да го пусна във форума, тъй като ми се иска да достигне до повече хора и да се избегнат излишните дискусии в останалите теми:

Пиша ти в качеството си на модератор във форума, но също така и като човек с 15-годишна диагноза МС. Доскоро и аз се "лекувах" като повечето пациенти с медикаментите, които предлага алопатичната медицина и считах всички други алтернативи за пълни глупости, с които човек само си губи времето. Преди 2 години си дадох сметка, че не съм бил прав и се отказах от всички лекарства.
Прекрасно те разбирам какво имаш предвид с коментарите си и в много случаи съм съгласен с теб, но те моля да се въздържаш да коментираш всяка тема по този начин, тъй като хората са с различен акъл и опит и подобни изказвания няма да променят ничия гледна точка, а само ще "втвърдят" позициите на традиционно и алтернативно мислещите. Това е път, който всеки трябва да открие сам за себе си и не е нещо, което може да бъде наложено със сила отвън. Предлагам ти да се възползваш от секцията "Алтернативи при МС и МГ", където можеш свободно да изразиш мнението си.

Предварително ти благодаря за разбирането!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Предложения Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети