МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
специалисти в Пловдив?

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> МС - клиники и кабинети по МС
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Златка

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Нед Фев 21, 2010 1:21 pm    Заглавие: специалисти в Пловдив? Отговорете с цитат

След направен ЯМР, синптоми за МС , но не 100% коѝ невролог в Пловдив бихте препорьчали?
lucho

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Нед Фев 21, 2010 9:04 pm    Заглавие: Re: специалисти в Пловдив? Отговорете с цитат

Златка написа:
След направен ЯМР, синптоми за МС , но не 100% коѝ невролог в Пловдив бихте препорьчали?

Д-р Мария Манова.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefo

МнениеПуснато на: Пон Фев 22, 2010 11:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

По скоро бих ти препоръчал да отидеш в София в клиниката на 4-ти км.- "Св. Наум"(д-р Кметска),ИСУЛ- д-р Клисурски,Военна болница - д-р Генов,д-р Титянова. В Пловдив няма невролози,които да са толкова добре или както се казва "на ти" с болестта.
aldi

МнениеПуснато на: Чет Фев 25, 2010 10:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

София си е София, но не ти прече нищо да отидеш при д-р Манова, МБАЛ Св.Георги (ВМИ) Пловдив, Неврологична клиника

МнениеПуснато на: Вто Май 18, 2010 9:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз също съм доволна от Манова.
Върнете се в началото
azrod

МнениеПуснато на: Вто Юни 01, 2010 8:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А може ли да ми дадете телефон на д-р Манова или поне работно време да знам г/д кога да я потърся за консултация ? Специални благодарности на отзовалите се Smile
Върнете се в началото
vania

Местожителство: Казанлък

МнениеПуснато на: Вто Юни 01, 2010 10:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

azrod,
записването за преглед при доц. Манова става чрез секретаря на Комисията за МС сестра Мариана Колешева. Тел. 0887 228 920, свестен човек е , ще ти обясни кога са приемните дни. Кабинетът е в Неврологията на "Св. Георги" , под "Младежкия хълм'.
Успех, ако имаш въпроси, пиши, лекувам се там от 7-8 г. и съм доволна от отношението на лекарите.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
jzt78

МнениеПуснато на: Пон Дек 19, 2011 6:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

На никой не препоръчвам да ходи при Манова,отношението и към пациентите е под всякаква докторска етика.Прегледа се състои в това да
си говори с сестрата и обсъжда как е прекарала в Милано и кога смята пак да ходи и всичко това с запалена цигара в лекарския кабинет,а като я питаш нещо не отговаря а те поглежда надменно и си продължава да си говори с сестрата.Общо взето накрая само каза,че трябва да ме приемат в болницата(а си бях във ред само отидох за една консултация).А бе гледа на теб като ходещо протмоне и как да си вземе пътеката от тебе
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
hlapeto

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Вто Фев 14, 2012 1:22 am    Заглавие: .. Отговорете с цитат

МНого съм съгласна с теб *jzt78* Незнам само какво всички е хвалят
Върнете се в началото
diidii

МнениеПуснато на: Вто Фев 14, 2012 3:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Оттношението на Д-р Принова от ВМА София е абсолютно същото
през петнадесете мунутки които отдели,10 говори по телефона с чедото си в останалото време пита дали да изпише милгама - м или не,
по най-бързия начин трябваше да се изнесем от кабинета й за да приеме следващия, е при въпроса какво дължа веднага беше отворено портмонето и прибрани 40 лв. - така наречената такса,която така и не разбрах за какво платих.
Да бях й ги пратила по пощата ефакта за нас щеше да е същият,само дето нямаше да се разхождаме в този студ и сняг от 250 км.
Върнете се в началото
Иви

МнениеПуснато на: Съб Юли 09, 2016 10:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

stefo написа:
По скоро бих ти препоръчал да отидеш в София в клиниката на 4-ти км.- "Св. Наум"(д-р Кметска),ИСУЛ- д-р Клисурски,Военна болница - д-р Генов,д-р Титянова. В Пловдив няма невролози,които да са толкова добре или както се казва "на ти" с болестта.

От личен опит мога да кажа,че доц.Манова и екипа й са си доста компетентни.Ако не бяха те още щях да мисля ,че е мигрена.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> МС - клиники и кабинети по МС Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети