МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
Фампира

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Симптоматични медикаменти и други лекарства
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
suzanka91



Регистриран на: 18 Юли 2011
Мнения: 7

МнениеПуснато на: Чет Дек 29, 2016 11:29 am    Заглавие: Фампира Отговорете с цитат

Здравейте,започнах да пия фампира и в началото всичко беше добре и нямах странични ефекти,постепенно после явно след натрупване на медикамента започнах да вдигам кръвно,да не мога да спя спокойно през нощта,от вчера даже започнаха бодежи в гръдната област и в гърба.Останаха ми 2 блистера и ако някой го пие може да се свърже с мен на лично съобщение.Благодаря за отделеното време. Весело посрещане на Новата година,дано донесе много здраве на Всички нас
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Симптоматични медикаменти и други лекарства Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001 - 2006 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov