МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
Прехвърляне на лечение от България в Англия?

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Как се лекува МС по света
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
parran

МнениеПуснато на: Съб Яну 24, 2015 2:01 pm    Заглавие: Прехвърляне на лечение от България в Англия? Отговорете с цитат

Здравейте на всички! Заминавам за Англия да работя и живея. На Betaferon съм от една година. Неврологът, ми каза че можели да ми го пращат от България, защото можело да мине време, преди там да започнат да ми ги отпускат(предвид цената на лекарството). На няколко места четох, че има вероятност да го спрат на границата и това ме притеснява. Превела съм си всички документи. Имам и удостоверение от невролога, че съм с МС и съм на лечение. Та ако някой знае каква е процедурата за вземане на лекарства от там? Колко време може да отнеме? По същия начин ли се кандидатства, както тук в България? Ако са ви пращали лекарствата с куриер в чужбина, всичко ли протече ок?
Благодаря предварително!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Daniela

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Яну 28, 2015 2:18 pm    Заглавие: Беитаферон Отговорете с цитат

Моля да ми пишете на fondacia@msobg.org, за да получите отговора на Баер по така зададения въпрос
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
tania_st_

МнениеПуснато на: Сря Яну 28, 2015 6:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте! И аз мисля да замина за Англия (Лондон) и исках да попитам, как си преведохте документите и намерихте ли клиника, в която може да се постъпи при пристъп?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Daniela

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Фев 02, 2015 11:58 am    Заглавие: fff Отговорете с цитат

Мога да изпратя писмото,което има отговор на тези запитвания,но ми изпратете имейл
Върнете се в началото
noodles1914

МнениеПуснато на: Нед Май 14, 2017 10:33 am    Заглавие: Преместване в Лондон Отговорете с цитат

Привет!

И аз обмислям да се преместя във Великобритания.
Моля, ако имате инфо да ми изпратите как стоят нещата с прехвърляне на лечението там. Получаване на лекарства, постъпване в клиника при пристъп и т.н. С МС съм от почти две години. От съвсем скоро съм на Копаксон.
Знам, че може Брекзита да попромени нещата, но до колкото съм запознат, няма да се случи в близките две години, така че.

Е-майла ми е ivan.d.uzunov@gmail.com

Благодаря Ви!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Как се лекува МС по света Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети