МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
ТЕЛК
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Здравни услуги за хора с МС и МГ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Mishok

МнениеПуснато на: Пон Мар 20, 2017 10:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

valeria.1987 от началото на 2014 г. съм с МС и си извадих ТЕЛК веднага след като ми свърши майчинството. Това си има своите плщсове - получих 3 точки за детската градина, намалена карта за градски транспорт, намален данък на апартамента, винетка, по - малко удръжки от заплатата, пенсия. Имам 80% ТЕЛК, но ходя и на работа, а на работодателя казах за болестта още преди освидетелстването.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kiril Monev

МнениеПуснато на: Пон Юни 05, 2017 7:50 pm    Заглавие: 2ри ТЕЛК Отговорете с цитат

Здравейте приятели. Идва ми срока за втори ТЕЛК. През почти трите години не съм ходил на лекар. Влошавам се бавно, но послледните ми влизания в болница бяха без никакъв смисъл или подобрение, развих страх от лекари итн. Тс.нямам нищо ново като официален документ. Имате ли идея какви документи ще ми поискат?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefo

МнениеПуснато на: Вто Юни 06, 2017 8:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей,Кирил!
Ще ти поискат последните епикризи от болниците , в които си лежал, амбулаторния картон,лична карта, консултация с невролог и... мисля че е това в общи линии. Те би трябвало да ти изпратят писмо, в което пише какво искат.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Здравни услуги за хора с МС и МГ Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети