МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
Здравейте
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Споделено
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
s_ms

МнениеПуснато на: Сря Дек 10, 2014 10:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Щом за толкова кратрко време състоиянието ти започва да се влошава, според мен не е овлядян и излекуван напълно пристъпа.

При мен се е получавало подобно нещо...и професорката ми предписа отново системи...3х500, 2х250 ... след това намаляващи дози...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Бойко

МнениеПуснато на: Сря Дек 10, 2014 2:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

s_ms написа:
Щом за толкова кратрко време състоиянието ти започва да се влошава, според мен не е овлядян и излекуван напълно пристъпа.

При мен се е получавало подобно нещо...и професорката ми предписа отново системи...3х500, 2х250 ... след това намаляващи дози...

Първото вливане като моето ли ти е било в началото на пристъпа? 4.500м, пауза 4-5дена и след това в Александровска болница, 3.1000м, 3.500м и накрая 3.250м, натъпкаха ме здраво и сега продължавам, а идва коледа, хубав празник и дано се въстановя поне за нея! Весел празник и на теб ти желая!
Върнете се в началото
s_ms

МнениеПуснато на: Сря Дек 10, 2014 3:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Първото вливане беше 5х500мг...по 1000 мг никога не съм слагал...

Аз си поставям системите амбулаторно, не ходя в болница...
Върнете се в началото
Ds75

МнениеПуснато на: Нед Юни 18, 2017 1:09 pm    Заглавие: Re: Здравейте Отговорете с цитат

Бойко написа:
Здравейте приятели по съдба. Откриха ми МС преди 16г и тогава след силен пристъп в Медицинска Академия ми откриха заболяването. След лечение с урбазон пристъпът отмина и след това две години ползвах Авонекс, та от 98г до сега нямах никакви проблеми, бях забравил за тази болест, но сега от двадесетина дни пак получих пристъп с изтръпване в стомаха и по-малко в долните крайници. Във вторник съм на ядрено магнитен резонанс и борбата продължава.

Здравейте! Съвсем случайно открих публикацията Ви, в която разказвате за симптом който получих и аз преди месец, а именно изтръпването на стомаха. Истръпването е много силно и постоянно, дори не мога да усетя когато съм гладна или жадна, ям под час без особен апетит. Вкусовите рецептори също са ми променени. Чувствали ли сте се някога по подобен начин и преминава ли този симптом някога? Също така едно стягане като обръч около гърдите. Много ме плашат тези симптоми. Дайте съвет, ако има начин за преодоляване им. Успех и хубаво лято!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Споделено Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети