МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
Възможно ли е МС без лезии на ЯМР

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> МС - диагностика
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Margy

МнениеПуснато на: Нед Юли 26, 2009 10:24 am    Заглавие: Възможно ли е МС без лезии на ЯМР Отговорете с цитат

Здравейте!
Аз съм Маргарита и от 4 месеца ходя по мъките с неустановена диагноза!
Радвам се , че ви намерих! Надявам се някой да ми отговори!
Дали е възможно да имам МС, ако имам много от симптомите, но на ядрено магнитен резонанс не се виждат лезии ?
Много ви благодаря предварително!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivan

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Нед Юли 26, 2009 11:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

В тази тема има отговори на въпросите ти. Чети и търси своята част, че яко сме я оспамили. Кратък отговор Да възможно е и да има други такива случаи. Успех

http://www.msobshtestvo.org/forums/viewtopic.php?t=871&postdays=0&postorder=asc&start=165
Margy

МнениеПуснато на: Нед Юли 26, 2009 11:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за отговора!
Върнете се в началото
tinaslav

МнениеПуснато на: Пон Ное 23, 2009 4:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!Аз имам подобен на Вашия случай-на ЯМР не се видяха лезии ,но всичко друго сочи МС.Вече девет години съм с неуточнена диагноза.Тайно се надявам да не е това заболяване и си давам кураж .Съпричастна съм към проблемите на болните от МС и желая на всички по малко и по леки пристъпи и адекватно лечение!
Върнете се в началото
Margy

МнениеПуснато на: Чет Ное 26, 2009 9:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И при мен все още няма уточнена диагноза, въпреки че казват, че всичко води към МС и съм под наблюдение. След дългото ходене по мъките, осъзнах, че най-важно е да вярваме в доброто, и да се опитаме да изживеем щастливо всеки миг, който ни е даден. Аз просто свикнах със симптомите и се опитвам да живея пълноценно въпреки тях. Желая късмет и вяра на всички!
Върнете се в началото
Smurfietta

МнениеПуснато на: Сря Юни 28, 2017 4:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте! Линкът, който Иван е дал вече не е активен. Бихте ли споделили как се развиват нещата при вас, момичета, към момента? Или друг в подобно състояние?
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> МС - диагностика Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети