МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
Липса на чувствителност

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> МС - симптоматика
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ramtaim

МнениеПуснато на: Съб Сеп 16, 2017 2:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

здравеите искам да попитам не съм диагностицирана с мс но имам не4увствителност на дqсна пета а сега не 4увствам и 4аст долу в лqво на стомаха,знам 4е трqбва да отида на лекар но искам да ми кагете такива ли са симптомите на мс
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
popo_roro

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Сеп 16, 2017 5:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Сетивните нарушения биха могли да бъдат вследствие на МС, но може и да са заради друг проблем.
Върнете се в началото
ramtaim

МнениеПуснато на: Съб Сеп 16, 2017 9:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Понеже изчетох доста по тази тема за мс но така и не ми стана ясно моята нечувствителност на пета е от близо 4год.,при МС постоянна ли е или се възстановява чувствителноста,от време на време усещам на места по краката като парене,но като се пипна не топло.Извинявайте че питам така но и аз доста поплачосах и благодаря.
Върнете се в началото
popo_roro

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Сеп 17, 2017 6:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

При МС няма отговор, който да е валиден за всеки случай. Дори при един и същи човек, даден симптом може да отшуми след няколко месеца, а години по-късно да се появи отново и да остане до края на живота.
Диагностиката на МС не е лесен процес и дори за опитни невролози може да отнеме доста време, за да бъдат сигурни в нея. Най-добре е да потърсиш поне две мнения във връзка твоя случай, но форумът определено не е най-надеждният източник на информация.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> МС - симптоматика Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети