МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
МГ и проблемно забременяване

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> МГ и бременност
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
kremka

МнениеПуснато на: Сря Окт 11, 2017 11:52 am    Заглавие: МГ и проблемно забременяване Отговорете с цитат

Здравейте! Имам МГ от около 15г. пия калимин и се чувствам горе-долу добре. Искам да забременея, но не се получава за това се насочих към добър гинеколог, който да ми помогне,но той като чу за МГ ме прати при невролог за мнение относно МГ и бременност и евентуални усложнения. По принцип знам, че може да се забременее, че когато това стане трябва да ме наблюдава специалист, че ще родя секцио и няма да кърмя заради калимина, но сега се притеснявам какво ще каже невролога и дали всички мислят така. Виждам, че тук някои от вас вече са имали щастието да родят и сега си гледат децата, ще се радвам, ако някой ми каже какво са го посъветвали невролози и дали някой е имал проблем със забременяването. Виждам, че тук не е писано отдавна, но все пак ще се надявам на отговор Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> МГ и бременност Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети