МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
Издирване на Авонекс

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Интерферони, глатирамер ацетат и митоксантрон
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ennoxia

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Окт 30, 2017 2:25 pm    Заглавие: Издирване на Авонекс Отговорете с цитат

Здравейте! Може ли някой да ми каже откъде в София мога да се сдобия с Avonex? Вече месец и половина чакам доставка в аптеката.. Ще ми изтекат протоколите, а аз още дори не съм започмала прием на медикамента!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ganeca1979

Местожителство: Троян

МнениеПуснато на: Сря Ное 01, 2017 9:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

От толкова време /около 2 месеца/ го няма и в Ловешка област.
Върнете се в началото
Ralicha

МнениеПуснато на: Пет Ное 10, 2017 2:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

В аптеки SOpharmacy отидете, там със сигурност ще успеете. Те са собственост на sopharma, който се занимават с avonex. Желая ви успех!!!
Върнете се в началото
dlaskova

МнениеПуснато на: Вто Ное 14, 2017 8:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря Ralicha за насоката!

И аз за първи път поръчвам такъв медикамент и чаках две седмици от "Склада" да отговорят на аптеката дали ще могат да доставят медикамента. Отговор все още няма..

Днес посетих една от аптеките SOpharmacy - изключително учтиво приеха поръчката ми .. и до час потвърдиха, че ще могат да я изпълнят за ден или два
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Интерферони, глатирамер ацетат и митоксантрон Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети