МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
Мнения и възможни решения за МС

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> МС - симптоматика
Предишната тема :: Следващата тема  

МС и предложения за помощ относно бързият и ход
Всички
100%
 100%  [ 1 ]
Всички
0%
 0%  [ 0 ]
Общо гласове : 1

Автор Съобщение
Pepeliq6ka

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто Фев 20, 2018 7:11 pm    Заглавие: Мнения и възможни решения за МС Отговорете с цитат

Здравейте,пиша Ви имам болен родител от МС....вече 5 години е на легло а е освидетелствана от 15години...,изчетох какво ли не,но искам все повече и повече информация,може пък да помогне всеки един с нещо зацда спра поне влошаването й.Всеки ден все повече се случва да не чува не говори,плаче...лекарите ако питате,са безсилни,казват :така ,ще е няма друг начин!И за това се регистрирах тук,ако може мнения и вид помощ като информация или медикаментозно предложения....всичко ще е полезно,смятам....Балгодаря
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Daniela

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Мар 01, 2018 2:27 pm    Заглавие: споделено Отговорете с цитат

Здравейте,
каним ви на срещата/ на 10 март 2018/ ,можем да поговорим,ако сте от София,ще има психолог и кинезитерапевт,ще поставим въпроса за рехабилитация у дома .
Ако имате повече въпроси-пишете
Върнете се в началото
Pepeliq6ka

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет Мар 01, 2018 2:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Безкрайно съм благодарна ,но съм от Варна.Имайки предвид,че аз се грижа за нея няма как да го направя тези дни!Това ме прави любознанието ми по малко!Ако имате такива и във нашият град,ще присъствам!Благодаря!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> МС - симптоматика Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети