МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
Втори протокол

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Здравни услуги за хора с МС и МГ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Divali

МнениеПуснато на: Сря Дек 16, 2015 10:17 am    Заглавие: Втори протокол Отговорете с цитат

Здравейте! Извинявам се, ако вече има подобно запитване. Предстои ми подаване на втори протокол и невроложката ми изброи един куп изследвания, които трябва да си направя и така да отида при нея. Тя не ми отговори на въпроса някой трябва да ми ги предпише или директно да ходя в лабораторията и да кажа какво искам да ми се направи?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Fobos

Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Чет Дек 17, 2015 9:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей,

Зависи за какъв медикамент се явяваш на комисия. За всички изследвания (TSH, ППК с ДКК, ALAT, ASAT, урея, креатинин, CRP с диференцирано изображение) би трябвало те да ти даде направления, особено ако си диспансеризирана при нея.
tanq_rs

Местожителство: Ruse

МнениеПуснато на: Чет Дек 17, 2015 9:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Личният лекар също може да ти даде направление за необходимите изследвания, макар че най-логично е това да стори наблюдаващият невролог. Не се притеснявай няколко пъти като минеш през '' въртелешката'' на 6-месечното подаване на протокол в касата ще свикнеш какъв пакет от документи ти е необходим.
Владислава

МнениеПуснато на: Пон Май 14, 2018 8:10 am    Заглавие: Втори протокол Отговорете с цитат

Здравейте! Предстои ми втори протокол и не съм сигурна дали ще трябва да направя евокирани потенцияли? Последната рецепта ще ми бъде изписана на 23.05.18г., а протокола изтича на 14.06.18г., към коя дата трябва да подам документите в касата? Доста ми е объркано 🙁.
Върнете се в началото
stefan76

МнениеПуснато на: Пон Май 14, 2018 2:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз когато взема лекарството с 5 рецепта се явявам на комисия за изписване на следващия протокол.Не чакам да взема 6-та.За евокираните потенциали най-добре се обади в комисията където се явяваш и питай какво ще искат от теб !!! Може и други изследвания да искат .
Върнете се в началото
moonwind

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Сря Май 16, 2018 12:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте. Свалете си изискванията за лечение на МС от сайта на НЗОК. Там пише какво е необходимо като изследвания за всяко лекарство.
Поздрави Smile
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Здравни услуги за хора с МС и МГ Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети