МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
Търся една доза Авонекс

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Интерферони, глатирамер ацетат и митоксантрон
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bambina

МнениеПуснато на: Пон Май 28, 2018 1:11 pm    Заглавие: Търся една доза Авонекс Отговорете с цитат

Здравейте, тъй като протоколът ми се бави, се опасявам, че ще пропусна една седмица. Някой има ли налична свободна доза Авонекс, която да може да ми подари? Много ме тревожи това евентуално прекъсване на терапията, защото и без друго с топлото време се засилват симптомите ми.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
chanupala@mail.bg

МнениеПуснато на: Сря Май 30, 2018 3:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей! Ако си в София, мога да ти предложа да се обърнеш към отделението по МС към болница "св.Наум". Там със сигурност имат Avonex, който стои там като резерви именно за хора, които по една или друга причина имат проблем с набавянето на лекарството. Успех Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Интерферони, глатирамер ацетат и митоксантрон Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети