МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
MС и движение - за и против
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Други въпроси за МС
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
nova nova

МнениеПуснато на: Чет Юни 14, 2018 10:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Използвам темата за движението, че нещо ме човърка. Повечето тук сме били доста активни физически, споделяме си разни неща на ЛС с една от потребителките тук, тя сподели, че преди е спортувала, аз също. Фитнес, ареобика, народни танци, за мен движението е начин на живот. Доста от вас тук са планинари, тренират фитнес, танци...Да вземем за пример Ивайло Йорданов-футболист, Таня Берийска-състезател..и още прмери сигурно има. Чудя се каква е връзката и има ли такава.
П.П.-продължавам да си пиша сама с надеждата, че ще провокирам и други да споделят/пишат.
Още чакам терапия, др седмица ще постъпя пак за да придвижим нещата. Не само това, ами си получавам и пристъпи май, няколко сигурно? за два месеца. Нови усещания имам, къде поотшумяват като тежест, къде пак се връщат...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan76

МнениеПуснато на: Пет Юни 15, 2018 5:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ходя на фитнес редовно , 2-3 пъти в седмицата .Смея да твърдя ,че ако не беше спортуването , досега да съм се залежал .Вече 17 години не спирам .Не съм културист , важно е движението .Вкъщи имам велоергометър , ползвам и него .По скала на Куртцке съм вече 3,5 ,когато започнах бях 1,5, както знаем всички ние - болестта си работи Smile Получавам пристъпи ,няма отърване .Но , движението е живот .Спортувайте .
Върнете се в началото
nova nova

МнениеПуснато на: Съб Юни 16, 2018 10:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Това за фитнес е страхотно! С 3.5 сигурно имаш проблеми с ходенето...мен преди два месеца ме изписаха с 3, във вторник пак влизам, може би съм пораснала по степен. Confused
Върнете се в началото
stefan76

МнениеПуснато на: Нед Юни 17, 2018 4:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Имам проблем с ходенето ,да .Но , движение трябва за мускулите ,искат си го Smile Препоръчвам го на всички ,какъвто и да е спорт ,все е от полза за нас .Повечето от нас са минавали през рехабилитация ,упражненията са лесни за правене в домашна обстановка Smile Важното е да не се отказваме .
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Други въпроси за МС Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети