МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
Помощни средства

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Институции и регламенти
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Kiril Monev

МнениеПуснато на: Сря Авг 08, 2018 9:50 am    Заглавие: Помощни средства Отговорете с цитат

Приятели разбрах че държавата покривала разходи за закупуване на помощни средства. Даже имало фирми, които ти го доставят и повече не се занимаваш, а те си търсят парите от държавата. На мен ми трябва един стол за къпане, който е и тоалетна, на колела. Струва 500 лева. Дали има някаква институция, която да ми покрие този разход?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kiril Monev

МнениеПуснато на: Сря Авг 08, 2018 10:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

И още едно питане: Аз до сега не съм ползвал подобни средства. Какъв е най-добрият вариант- стол за къпане, много обикновен, или с тоалетна, или има едни дори приличат на инвалидни колички? Идея нямам.
Върнете се в началото
popo_roro

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Авг 08, 2018 12:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тук е описан реда за отпускане на помощ от АСП.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Институции и регламенти Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети