МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
Екстракт от гъба Лъвска Грива

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Други алтернативи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
chanupala@mail.bg

МнениеПуснато на: Вто Авг 21, 2018 10:18 am    Заглавие: Екстракт от гъба Лъвска Грива Отговорете с цитат

Здравейте! Наскоро чух за една гъба, която имала свойството да възстановява и укрепва миелиновата покривка на нервите. Гъбата е широко използвана в азиатската медицина и в България може да се намери само под формата на таблетки и тинктура. Има доста информация за нея в интернет, препоръчва се още при Алцхаймер, Паркинсон и всякакви невродегенеративни заболявания, каквото е и МС. Интересно ми е някой пробвал ли е? Ще ви бъда благодарна ако споделите опита или мнението си!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kiril Monev

МнениеПуснато на: Чет Авг 23, 2018 8:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Точно това не съм пробвал но имах един период на вманиячаване по хранителни добавки. Поне 5 години беше. Чак от щатите поръчвах. Нито една не ми помогна. За съжаление се оказа че болестта си върви и даже и да има някаква полза, няма как да я усетиш. Ти все пак опитай. Може и да ти помогне.
Върнете се в началото
Katusha57

Местожителство: Lozen-Sofia

МнениеПуснато на: Сря Окт 10, 2018 8:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз я изпробвам в момента. На хапчета е. Дали от нея или сока от целина, или от сока за детоксикация на тежките метали, треморът в ръцете ми изчезна.
Казват, тя възстановява увредените неврони и майленима. Аз лично, горещо я препоръчвам. Има я в България.
moonwind

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Сря Окт 10, 2018 5:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте. От къде купувате тази гъба Лъвска грива? Виждам, че има няколко марки. Вие коя ползвате?
Благодаря Smile
Върнете се в началото
Katusha57

Местожителство: Lozen-Sofia

МнениеПуснато на: Чет Окт 11, 2018 6:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

https://www.amazon.com/Mushroom-Capsules-Strongest-1500mg-Special/dp/B07BD3DHZG/ref=sr_1_6_s_it?s=hpc&ie=UTF8&qid=1539231077&sr=1-6&keywords=lions+mane
Kiril Monev

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2018 10:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Има ли развитие с тази гъба? Някой с подобрение?
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Други алтернативи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети