МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
Ново начало

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Моето ежедневие
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Kiril Monev

МнениеПуснато на: Сря Сеп 12, 2018 11:15 am    Заглавие: Ново начало Отговорете с цитат

Днес излязох от къщи за пръв път от месец и половина. С рехабилитатора. В 8.30 сутринта. Поседях пред блока. Беше хубаво. Но вместо да се радвам аз се разплаках. Може да е от антидепресанта Прозак, който пия вече три седмици и ме побърква от странични ефекти. Но като гледам хората ме налагат много смесени чувства. Ама няма как.... Явно живота ми ще продължи така. Трябва да си купя и количка за да съм по мобилен. Че с канадката по 10 Тина метра с придружител не е работа. Убиват ме тонове въпроси - какво ще правя по цял ден? В един апартамент с двама възрастни хора? Даже животно нямам. Трябва нещо да правя? Иначе ще полудея.... Вие какво правите по цял ден в къщи (питам тези, които не работят)? Имате ли хоби? Замислих се да пиша книги? Преди съм писал. Ама нещо нямам настроение? Чета доста, но това омръзва. Телевизията и тя е лимитирана.... Освен да опитам да готвя?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ани

МнениеПуснато на: Пет Сеп 14, 2018 2:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте Кирил, искренно се радвам за поставеното начало. Емоциите са нещо нормално и не се притестявайте да ги изразявате. Не съм психолог, но от опит зная, че е добре да не задържаш всичко в себе си. Гледането на телевизия много често натоварва. Не зная живеете ли в София, но ако сте от София заповядайте на срещите, които ще организира Фондацията. Вчера беше първата дата, а в събота на 15.09.2018 е втората. Проектът се нарича "Клуб - Да поговорим за МС и МГ". Срещите ще бъдат всяка седмица по теми, които вълнуват всички.
Проектът ще се осъществява и в другите градове, където Фондацията има клонове, а и не само в тях. Сега се поставя началото. Пишете какво Ви вълнува.
Идеята за животно е добра. Аз бих препоръчала коте. Невероятни животни са и не се гледат трудно. Готвенето също е добра идея. Готова съм да обсъждаме рецепти и като начало не много трудни, а лесни за изпълнение. Very Happy Известно е, че най-добрите готвачи за мъже. Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dream

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Сеп 15, 2018 2:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

@ Kiril Monev

Писах Ви на ЛС.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Моето ежедневие Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети