МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
На Коледа стават чудеса...

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Поздравления и пожелания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Katerina

МнениеПуснато на: Нед Дек 21, 2008 9:52 pm    Заглавие: На Коледа стават чудеса... Отговорете с цитат

Smile Мили Приятели,
Искам да ви пожелая наистина Весели Коледни и Новогодишни празници! Пожелавам на всички най-вече здраве, искам да ви пожелая да сте силни заради вас самите и заради всички хора, които ви обичат! И вярвайте, че наистина в света и в природата наистина стават чудеса, пожелайте си нещо в коледната нощ! Бъдете здрави, щастилви и силни! Аз вярвам, че още много празници ще отпразнуваме! Ако съм засегнала някой от вас, моля да ми простите, но аз наистина , като всеки от нас искам да се чувствам "като преди", жизнена и да мога да съм адекватна, и да спортувам любимия си спорт - тенис на корт... и близките ми да спрат да страдат покрай моите неволи!
p.s. В този смисъл този месец основах клуб по художрствена гимнастика в моя роден град!
Вярвам в доброто бъдеще за хората!
Весели Празници!
На Коледа стават чудеса... Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
leno

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Вто Дек 23, 2008 12:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ПОЖЕЛАВАМ ТИ УСПЕХ С КЛУБА ПО ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА!ТОВА Е МНОГО ДОБРО НАЧИНАНИЕSmileСПОРТА РАЗВИВА КАЧЕСТВА КОИТО НИКОЙ НЕ МОЖЕ ПО ДОБРЕ ДА СЪЗДАДЕ И ОФОРМИ!НАДЯВАМ СЕ ДА МОЖЕМ ВСИЧКИ БОЛНИ ОТ МС ДА МОЖЕМ ДА СЕ ПРИСЪЕДИНИМ КЪМ КЛУБА И ТО НА НОРМАЛНИТЕ ЗА СПОРТА УРЕДИ А НЕ НАШИТЕ КАНАДКИ, БАСТУНИ И Т.Н.
ВЕСЕЛА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ И ЕДНА ПО ХУБАВА 2009 НИ ОЧАКВА Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
stanka61

Местожителство: гр.Добрич

МнениеПуснато на: Вто Дек 23, 2008 3:01 pm    Заглавие: на коледа стават чудеса Отговорете с цитат

Здравейте всички братя и сестри по съдба,не падайте духом и вярвайте,че на Коледа стават чудеса,защото ако не вярвате,няма и да се случат.Искам да пожелая на всички много,много здрзве през 2009 год. и дано 2010 г. да я посрещнем всички на крака.Весели празници.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Поздравления и пожелания Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети