МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
Налтрексон
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Други методи на лечение
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Darvenata_glava

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Апр 15, 2012 8:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Не е приятно това което те е сполетяло.. И макар че е малко вероятно да е от Ревията (в много ниски дози е за да влияе чак така бурно) щом така е станало по-добре не си прави повече експерименти.. По вероятно е лошо съвпадение на нещата..Аз така правя кризи от много цигари.. Докторите вдигат рамене, но всеки път като изпуша повече от две кутии на ден (разни празници) и винаги на сутринта съм с криза (поне 3 такива кризи имам).. И спрях цигарите и от тогава не съм имал отчетлива криза (влошавам се бавно).. От някои витамини също правя кризи (например Д)..

Аз взимам Адепенд вече по 4 мг. от януари тази година.. Честно казано нищо не усещам.. Продължавам да си се влошавам така бавно. Надявам се да действа с натрупване и поне да стопира процеса.

ПС. Христос возкресе.. Желая Ви на всички тая година да играете футбол... Дамите да правят крос за здраве във парка...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
jzt78

МнениеПуснато на: Сря Апр 18, 2012 6:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

да но аз го чувствам как ми върви по кръвта (така да се каже) и почва да ме боли глава и гадене
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
Darvenata_glava

МнениеПуснато на: Сря Апр 18, 2012 8:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

jzt78 написа:
да но аз го чувствам как ми върви по кръвта (така да се каже) и почва да ме боли глава и гадене

Внушаваш си... Много е малка дозата за да я усетиш по този начин.. Другият вариант е да си уелила на някое менте лекарство или да си алергична към препарата..
Върнете се в началото
danito

МнениеПуснато на: Съб Апр 21, 2012 8:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

преди около 2 год disey беше попитала дали може да се взема Налтрксон ако си кърмачка.аз намерих от един американски сайт.www low dose naltrexone.org.и от там го преведох това: Може да се взема LDN по време на бременност? Какво ще кажете по време на кърмене?
Д-р Фил Бойл, специалист в плодородие грижи в Голуей, съобщава следното:
Уверен съм, че LDN е напълно безопасно по време на бременност и в някои случаи действително ще намали риска от спонтанен аборт. , Томас У. Hilgers, MD, на САЩ, който разработи лечение на стерилитет, да предоставя, използва висока доза налтрексон ... до 100 mg по време на бременността и по време на кърмене безопасно без болен ефект за майката или бебето от 1985 г. насам. Съм предписване LDN редовно по време на бременност [в продължение на няколко години] и резултатите са отлични. Клиничният опит ми е доказал, че е безопасно.

Ние сме имали над 50 деца, чиито майки са били на LDN през цялата си бременност и тези бебета, ако изобщо са били дори по-здрави от тези, чиито майки не са били на ниски дози] налтрексон.Дано да съм помогнал с нещо на някоя девойка.
Върнете се в началото
Pesho

МнениеПуснато на: Нед Апр 22, 2012 9:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз се чудя дали да не го почна. Невролозите ми не бяха чували за това, а съм в клинично проучване на Окрелизумаб и ме е страх да не стане фал. Най-малкото съм прекалено здрав за здравната каса и не се класирам още!?! Без рецепта може ли да се взима от аптеките, има си на идея къде ще ми го направят на хапчета иначе?
Върнете се в началото
ivan

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пон Апр 23, 2012 12:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Pesho написа:
Аз се чудя дали да не го почна. Невролозите ми не бяха чували за това, а съм в клинично проучване на Окрелизумаб и ме е страх да не стане фал. Най-малкото съм прекалено здрав за здравната каса и не се класирам още!?! Без рецепта може ли да се взима от аптеките, има си на идея къде ще ми го направят на хапчета иначе?
НЕ ГИ СМЕСВАЙ. в НИКАКЪВ СЛУЧАЙ! Не добавяй нищо към лекарството, за което си в клинично проучване. Трябва да си абсолютно чист, та ако тръгва да "става гаф" да знаят откъде идва. Даже ако пиеш аспирин искай разрешение и казвай на докторите.Смесването на лекарства за основното заболяване е ужасна идея и с абсолютна сигурност няма да те доведе до нищо добро.
Pesho

МнениеПуснато на: Вто Апр 24, 2012 6:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз това точно си мисля, но ще питам лекарите все пак Smile.
Върнете се в началото
jzt78

МнениеПуснато на: Вто Апр 24, 2012 8:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не мисля,че е фалшификат защото мой познат който живее във Франция ми го донесе
Върнете се в началото
jzt78

МнениеПуснато на: Съб Апр 28, 2012 7:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,ако на някой му трябва Ревия продавам моята,не мисля повече да е приемам
Върнете се в началото
leoma

МнениеПуснато на: Чет Май 24, 2012 6:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,изчетох всичко по темата,но имам един въпрос.Може ли от време на време да се пийва по чашка бира или вино?
Върнете се в началото
dovolenn

Местожителство: София - Люлин 1

МнениеПуснато на: Пет Май 25, 2012 8:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

leoma написа:
Здравейте,изчетох всичко по темата,но имам един въпрос.Може ли от време на време да се пийва по чашка бира или вино?

Аз всяка вечер си пия редовно по чаша две вино Мавруд Very Happy Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
leoma

МнениеПуснато на: Пет Май 25, 2012 3:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dovolenn написа:
leoma написа:

Аз всяка вечер си пия редовно по чаша две вино Мавруд Very Happy Very Happy

Very Happy , супер,благодаря Very Happy Very Happy
Върнете се в началото
Darvenata_glava

МнениеПуснато на: Нед Сеп 23, 2012 1:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Колеги а сега след пристъпа трябва ли да продължвам с налтрексона? Или да изчакам малко врмеме преди пак да го почна?
Върнете се в началото
dovolenn

Местожителство: София - Люлин 1

МнениеПуснато на: Нед Сеп 23, 2012 1:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Darvenata_glava написа:
Колеги а сега след пристъпа трябва ли да продължвам с налтрексона? Или да изчакам малко врмеме преди пак да го почна?

Нищо не пречи да почваш веднага, едното няма нищо общо с другото Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Darvenata_glava

МнениеПуснато на: Нед Сеп 23, 2012 2:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dovolenn написа:
Darvenata_glava написа:

Нищо не пречи да почваш веднага, едното няма нищо общо с другото Very Happy

Доволен понеже посетих и психиатър и ми дадоха много силни лекарства за нерви и едното силно повишава нивата на серотонин в организма - Та дали няма да се припокрият двете действия, защото до колкото знам ЛДН точно това прави?
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Други методи на лечение Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Страница 8 от 10

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети