МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
Някой ползвал ли е МИДОКАЛМ

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Симптоматични медикаменти и други лекарства
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
красимир

МнениеПуснато на: Чет Авг 05, 2010 7:11 pm    Заглавие: Някой ползвал ли е МИДОКАЛМ Отговорете с цитат

някой ползвал ли е мидокалм. Ако сте ползвали пишете.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
popo_roro

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Авг 06, 2010 10:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мидокалм е едно от противоспастичните симптоматични лекарства, за което доста е писано във форума. Използвай търсачката!
Върнете се в началото
s_ms

МнениеПуснато на: Пон Авг 30, 2010 12:43 pm    Заглавие: Re: Някой ползвал ли е МИДОКАЛМ Отговорете с цитат

красимир написа:
някой ползвал ли е мидокалм. Ако сте ползвали пишете.

Аз съм го ползвал...доста добре ми действа.....освен върху спастичноста , на мен крайниците ми са винаги студени зимата...а Мидокалм-а ги затопля....
Върнете се в началото
stanka61

Местожителство: гр.Добрич

МнениеПуснато на: Вто Авг 31, 2010 8:26 am    Заглавие: някой ползвал ли е мидокалм Отговорете с цитат

и аз съм го пила,но не забелязах ефект при мен.Явно на всеки организъм действа различно.С ъвета ми е,да ползвате този медикамент,от който сте намерили полза.Лекарите изписват такива лекарства,които облекчават симтомите при МС ,но не се знае при кого ще има ефект.Така,че организма ви сам ще ви покаже какво да пиете.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
lucho

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто Авг 31, 2010 2:40 pm    Заглавие: Re: някой ползвал ли е мидокалм Отговорете с цитат

Аз, да ви кажа, направо се побърках с моя /организъм/. Къмто 19-20.00 ч. се заслушвам в него и той тихо и монотонно ми нарежда: "Уискиии, уискииии..." Ливвам си една 100-грамка, гаврътвам я и след 10-на минутки той пак започва: "Водааа, водаааа..." Ужас, да ви кажа и хич и не стигам до мидокалм, баклофен или...квот там други ползват. Така че, май ще послушам Станчето Smile
Върнете се в началото
Kushka

МнениеПуснато на: Пон Апр 23, 2012 4:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей.Аз трябваще да пия Мидокалм съвсем скоро, но пробвах и не ми понася. Не съм алергична, но просто мускулите ми така се отпускат, че омекват напълно и не мога да ги контролирам.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Симптоматични медикаменти и други лекарства Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети