МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
Приспособления за ежедневието

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Моето ежедневие
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
NoraNaydenova

МнениеПуснато на: Нед Фев 13, 2011 11:02 am    Заглавие: Приспособления за ежедневието Отговорете с цитат

Здравейте! Отдавна следя форума, тъй като майка ми е болна от МС, но за първи път пиша тук и бих искала да отправя няколко въпроса и молба за съдействие към вас! Понеже мама е в много напреднал стадии на болестта и вече не само не може да се грижи самостоятелно за себе си, но дори не може да стои седнала без помощни средства, бих искала да попитам следното: знаете ли за някой уебсайт (без значение български или чуждестранен), който да предлага богат асортимент от приспособления за ежедневието на хора в неравностойно положение?

Търсим един конкретен продукт, за който не знаем дали си има име и дори дали се предлага като такъв: става въпрос за някакво приспособление, чрез което майка ми да може да седи на леглото, с крака на земята - т.е нещо като горната част на кресло с облегалка за гърба и ръцете, което да я поддържа.

Аз и семейството ми ще ви бъдем много благодарни, ако ни насочите! Прерових почти всичко в Интернет, но така и не успях да открия достатъчно добър уебсайт за такива продукти... Ако някога ви се е налагало и знаете за такъв - споделете!

Благодаря предварително Smile)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Fobos

Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Нед Фев 13, 2011 5:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет Нора,

Предлагам ти да се свържеш с Фондацията за тези специфични питания и ти гарантирам адекватни отговори и места, към които да се насочиш за допълнителна информация.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Моето ежедневие Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети