МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
скенар терапия?

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Други методи на лечение
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
svs08

МнениеПуснато на: Чет Ное 03, 2011 11:35 am    Заглавие: скенар терапия? Отговорете с цитат

Здравейте, Моля споделете отзиви за тази терапия и дали не е противопоказна при МС. Не срещам почти нищо по темата в нашия форум...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Fobos

Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Чет Ное 03, 2011 12:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не съм запознат с тази терапия... Би ли дала повече яснота за нея?
svetla

МнениеПуснато на: Чет Ное 03, 2011 12:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

При мен ефекта не беше добър,но може би зависи и какви са симптомите.Моят проблем е болки по цялото тяло.Само ръцете не ме боляха,но от както приложих скенар терапията, и ръцете ме болят.Усещането при мен беше много силна болка,която преминава от електродите(които държах) по целите ми ръце.Според мен болката беше по нервен път.На гърба също много ме болеше от процедурата,но търпях уж за добро.Нямам за цел да те разубеждавам,просто споделям лични впечатления.Дано при теб има положителен ефект.И може би трябва да знаеш,че скенар терапията не отчита проблемите в централна нервна система.
Върнете се в началото
svetla

МнениеПуснато на: Чет Ное 03, 2011 12:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

http://skenarterapiq.dir.bg/_wm/pbasic/?df=160395&GDirId=ce9bab8a680cbb11f0d2da42fa9d45cf
Върнете се в началото
Meri

МнениеПуснато на: Нед Дек 04, 2011 5:44 pm    Заглавие: skenar Отговорете с цитат

Аз също съм правила и нямаше никакъв ефект.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Други методи на лечение Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети