МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
Ривотрил

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Симптоматични медикаменти и други лекарства
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Fado

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Дек 06, 2012 6:55 pm    Заглавие: Ривотрил Отговорете с цитат

Знае ли някой за какво се пие Ривотрил? На няколко пъти д-р Кметска ме пита "Пиеш ли Ривотрил" и аз не успявам да задам въпроса, защото някой вече я е наскочил - знаете как е при нея. Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rummi

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пет Дек 07, 2012 8:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Това е успокояващо.Обикновено предписват Ривотрил,или Ксанакс.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
s_ms

МнениеПуснато на: Пет Дек 07, 2012 6:40 pm    Заглавие: Д-р Кметска Отговорете с цитат

Fado написа:
Знае ли някой за какво се пие Ривотрил? На няколко пъти д-р Кметска ме пита "Пиеш ли Ривотрил" и аз не успявам да задам въпроса, защото някой вече я е наскочил - знаете как е при нея. Smile

Аз не съм ходил при д-р Кметска...в какъв смъл го казваш...сега се обадих да си запиша час...казаха ми от рецепцията за месец декември няма часове...2013 година...
Върнете се в началото
Fado

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Дек 07, 2012 7:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз от доста време не съм ходила при д-р Кметска. Просто ми попадна една опаковка Ривотрил и се сетих да попитам.
Rummi написа:
Това е успокояващо.Обикновено предписват Ривотрил,или Ксанакс.
Да , той е диазепамов препарат и като такъв действа успокояващо. Но той е лекарство за епилепсия и затова се питам дали има нещо общо и с МС и на какво, и как въздейства.
Върнете се в началото
Rummi

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Съб Дек 08, 2012 8:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Не мисля че има нещо общо с МС.Преди години когато се появиха първите ми симптоми на МС, ми ги изписваха за успокоение,защото това,че не виждах с едното око,го тълкуваха като резултат от стрес.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Симптоматични медикаменти и други лекарства Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети