МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
Продавам Fampyra

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Симптоматични медикаменти и други лекарства
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
plemon

МнениеПуснато на: Сря Дек 02, 2015 3:44 pm    Заглавие: Продавам Fampyra Отговорете с цитат

Зная, че е против правилата на форума. Но разберете и Вие болната душа. Купих 3 опаковки за баща ми с отстъпка за съжаление нямаше ефект през тестовия период. Затова поне искам да си върна част от парите а и така да помогна на някои, който би имал ефект!
Продавам 28 тб ( 1 опаковка) за ХХХ лв... цена в аптеката ХХХ лв.
ако сте заитересовани пишете ми на емайл ХХХ@abv.bg

Редактирано от Fobos: Тук не толерираме продажбата на лекарства! Съжаляваме, но правилата са правила. Нарушение на т. 9 от правилата на форума
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
plemon

МнениеПуснато на: Чет Дек 17, 2015 11:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Fobos, браво ти си велик модератор. Не мисля, че продажбата на 1 опаковка е някакъв бизнес, за който явно ти мислиш. Както и да е ти явно си деликатна душица. Благодаря на форумците, вече осъществих така страшната за теб продажна да медикамент, който беше от полза на човек от форума на преференциална цена.
Съжалявам те...явно не разбираш идеята.....
Остани със здраве.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Fobos

Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Вто Дек 22, 2015 1:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Има правила и тяхното спазване е в полза на всички в този форум. Всичко друго е анархия.

Изтеглил съм късата клечка да бъда "деликатна душица" и съм избрал да помагам на останалите потребители във форума не с "преференциална цена".

Нямам нужда от съжаление, особено че не съм "разбрал идеята" ти.

Светли празници!
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Симптоматични медикаменти и други лекарства Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети