МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
Множествена склероза и насилие

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Други въпроси за МС
Предишната тема :: Следващата тема  

Мислите ли, че е насилието може да отключи МС?
да
54%
 54%  [ 6 ]
по-скоро не
45%
 45%  [ 5 ]
Общо гласове : 11

Автор Съобщение
ms_elena

МнениеПуснато на: Вто Дек 12, 2017 9:00 pm    Заглавие: Множествена склероза и насилие Отговорете с цитат

Здравейте! Има ли голяма вероятност при системно домашно насилие (физическо и психическо) да се отключи заболяването Множествена склероза? [/b]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mishok

МнениеПуснато на: Сря Дек 13, 2017 11:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей, като ме диагностицираха ме питаха дали съм била подложена на някакъв стресили дали съм преживяла нещо. Този въпрос ми беше зададен в 3 - 4 болници в България, а единствения "стрес" при мен беше, че родих малко преди това.
Върнете се в началото
Apocalypse

МнениеПуснато на: Чет Дек 28, 2017 7:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Моят повод беше стрес и напрежение в опитите ми да съчетая работата и изпитната ми сесия в едно...
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Други въпроси за МС Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети