МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
Клип за МС от Д-р Христо Ватев
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Как се лекува МС по света
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ivan

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто Мар 17, 2009 6:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не познавам лично д-р Ватев. Чувал съм за него колкото хубаво, толкова и лошо. Но ако имам някакъв совет към него е да разкара нещото )не знам защо му викате клип) от мрежата веднага. Проблемът е сериозен, болестта също. Т.нар клип е направен по абсурдно олигофренски начин. На всичкото отгоре е на полу-български и накрая не разбрах грешките или верните неща бяха в повече. Ако това е реклама на книгата, чиято корица излиза накрая, със сигурност заслужава най-високата възможна антнаграда. Не ме интересува кой, с какви възможности, с каква квалификация и с какви пари е правил клипа. Резултатът е доста милирзлив и принизява иначе добрата идея.

ПС Лъчо, ама ти яко си яхнал метлата, бе братле. Не мой са нерви толкова
lucho

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто Мар 17, 2009 8:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="ivan"]

Ми...на дръжката и има още мястоSmile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
popo_roro

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Мар 18, 2009 1:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ivan написа:
...Т.нар клип е направен по абсурдно олигофренски начин...Резултатът е доста милирзлив и принизява иначе добрата идея.

Мисля, че реакцията ти е меко казано неуместна. Клипът е направен от самия д-р Ватев без каквото и да е финансиране, който няма претенцията да е уеб-дизайнер или режисьор. Целта му не е да прави реклама на книгата си, която и без реклама в България вече има достатъчна популярност в Италия, а да се опита да помогне на сънародниците си да бъдат малко по-информирани за МС - нещо, в което сме доста назад тук. Досега, д-р Ватев участваше, макар и непряко, в дискусиите във форума, но не мисля, че ще продължи да го прави след нанесената му обида.
Върнете се в началото
klee4

МнениеПуснато на: Сря Мар 18, 2009 2:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:

Ето това е отрицанието на всичко и абсолютното некултурно отношение към всеки.. А после се жалваме, че нямало помощ от никъде. Явно не ви е и нужна никаква такава !
Върнете се в началото
dovolenn

Местожителство: София - Люлин 1

МнениеПуснато на: Сря Мар 18, 2009 3:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Понеже аз пуснах клипчето тук, въпреки, че и според мен може да е по добро, например да не се сменяват толкова бърза надписите и други неща. То е правено от самият д-р Ватев, който няма претенции за уеб дизайнер. Такова клипче се прави с програма много лесно, но трябва да знаеш какво да сложиш в него, а той знае. Иван или някой друг ако иска може да направи собствено клипче и да го пусне тук. Засега няма да изтривам това, докато няма по добро
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
stanka61

Местожителство: гр.Добрич

МнениеПуснато на: Сря Мар 18, 2009 6:17 pm    Заглавие: клип за МС от д-р Христо Ватев Отговорете с цитат

Иване,позволи ми да не се съглася с теб,защото въпреки,че има кусури клипчето ще е полезно за много болн от МС.Не мисли,че всички са наясно като нас,които боледуваме отдавна.
Лъчо,много точно го каза за положението в страната.Голям сладур си.Бъди здрав
Върнете се в началото
leno

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Сря Мар 18, 2009 8:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

здравейте!току що се прибирам от болница с поредния си втори пристъп за един месец!приложиха ми на два пъти ударни дози преднизолон!и на изписването ми казват съжаляваме нямаме друг вариянт за теб за по нататък освен да ти изпишем витамини! никой не е чувал за невропротекция или са чували но все едно не са Very Happy подхода на д-р Ватев е интересен за мен още повече че това са вече признати от света неща! а при мен лично проблема с четенето на текста от клипчето идва от грубия и безразборен ротаторен нистагъм но за целта се справям с паузата долу вляво! не приемам този форум да падне на нивото на форум за Мис България!не смятам че е правилен подхода за едни да има за други да няма!явно че и до това опират нещата абе да ви кажа и на витамини не е зле Very Happy вече съм на 6,5 по курцке явно витамините са фалшиви
Върнете се в началото
lucho

МнениеПуснато на: Сря Мар 18, 2009 8:29 pm    Заглавие: Re: клип за МС от д-р Христо Ватев Отговорете с цитат

А бе Станче, те сладурите са в шоуто на Слави пък и онова там не е мое.(Ша придизвикаш ревнос, ве момеSmile)))))))

Като си говорим за клипчето на Ватев, моята по-добра оценка и уважително отношение е към д-р Кметска и това: http://www.msobshtestvo.org/resources/Simptomat_lechenie_pri_MS_Kmetska.ppt

/На нашата страница е, но малко през пръсти си я четем, да си призная и аз./
Върнете се в началото
leno

МнениеПуснато на: Сря Мар 18, 2009 8:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

видно е че тук не се говори за мс Sad
Върнете се в началото
lucho

МнениеПуснато на: Сря Мар 18, 2009 8:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

leno написа:
видно е че тук не се говори за мс Sad

Къде "тук"?!
Върнете се в началото
leno

МнениеПуснато на: Сря Мар 18, 2009 9:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

имах предвид точно тая тема! тя се превърна във мнение за конкретни доктори! нищо не се каза за информацията от клипчето а за кви ли не неща се говори!
Върнете се в началото
MayaN

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Сря Мар 18, 2009 9:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

leno написа:
имах предвид точно тая тема! тя се превърна във мнение за конкретни доктори! нищо не се каза за информацията от кл
ипчето а за кви ли не неща се говори!

Хубаво би било да четем внимателно написаното по темата за да е успешен диалога ни.
От презентацията на д-р Кметска за симптоматичното лечение на МС, е видно, че такова и в България съществува, но не се прилага често. Интересно ми е колко от четящите във форума се лекуват с изброените медикаменти и дали са предписани от наблюдаващия ги невролог.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
dovolenn

МнениеПуснато на: Чет Мар 19, 2009 9:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Maya Nikolova написа:
leno написа:
имах предвид точно тая тема! тя се превърна във мнение за конкретни доктори! нищо не се каза за информацията от кл
ипчето а за кви ли не неща се говори!

Хубаво би било да четем внимателно написаното по темата за да е успешен диалога ни.
От презентацията на д-р Кметска за симптоматичното лечение на МС, е видно, че такова и в България съществува, но не се прилага често. Интересно ми е колко от четящите във форума се лекуват с изброените медикаменти и дали са предписани от наблюдаващия ги невролог.

На мен лично д-р Кметска ми е предписвала от изброените горе лекарства и витамини, баклофен, мидокалм, ПК- меркс, милгама, амантадин и др. И други лекари също са ми изписвали същите лекарства. Лошата новина е, че не ми действат, нямам никакво подобрение от тях. Единственото подобрение имам от Ревията - налтрексон в малки дози 3.5 мг. на вечер и за сега съм само на него, д-р Ватев каза да не го спирам и, че април месец ще ме прегледа като пристигне в София. Лошато е, че на ЯМР на снимките имам много черни петна и се увеличават всяка година, до сега съм правил 5 изследвания и ги имам на СД.
Върнете се в началото
dovolenn

МнениеПуснато на: Нед Мар 29, 2009 10:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Клипчето вече не се отваря, вероятно е свалено от нета, не знам защо?
Направих нова версия и сега се отваря вече. Very Happy Very Happy

Последната промяна е направена от dovolenn на Съб Май 16, 2009 12:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
toni13

МнениеПуснато на: Чет Май 14, 2009 3:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

здравейте!
Аз за първи път съм в този форум. И много се радвам да прочета, че dovolen е споделил филмчето на Др. Ватев с вас. Исках само да споделя това, че много съм благодарна на Д-р. Ватев, че ми даде възможност да гледам филмчето му и че ме съветва и помага с каквото може!! Той е единственият лекар, на когото имам дорерие!! Аз съм болна от МС от 11 години! Той е този, който ми дава вяра! И сила! Той е човекът, който е способен да ме накара да продължа да се боря и да не се предавам! За мен това е най-важното! Свалям шапка пред силата му да се стреми с каквото може да помага, просвещава и информира!! Благодаря! Дано повече хора имат възможността да видят филмчето!!!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Как се лекува МС по света Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети