МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
Домашни любимци
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Хобита и интереси
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Doroteya

МнениеПуснато на: Сря Юли 29, 2009 9:01 pm    Заглавие: Домашни любимци Отговорете с цитат

От вчера семейството ни си има нов член - малко черно котенце на около 45 дни. Малката го кръсти Лили. Направихме му креватче, нахранихме го с бебешки гранули и прясно мляко. Цяла нощ спа, тази сутрин ние го събудихме Laughing Имаме и рибки.
Вие имате ли си животинче?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
ivan

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Сря Юли 29, 2009 10:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, семейство котки, допреди няколко дена в къщи бяха и трите малки котенца - на възраст като твоето коте. Лудичък ме направиха. Правиха къщата на бербат за норматив. Почнаха да ядат всичко от обувки до салата домати и чеснов хляб. Отдъхнах си като ги подарих, ама още възстановявам руините. Сега съч си само с родителите.
мона

МнениеПуснато на: Чет Юли 30, 2009 8:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Имаме си в къщи много готин персийски котарак. Evil or Very Mad Razz Прави пакости,но не големи.Преди него имахме сиамска котка-тя беше същинско чудо от към лудории!!!Преди нея и куче си имахме,за малко,защото му беше трудно в апартамент да се пригоди-немска овчарка-пратихме го на село.
Very Happy Evil or Very Mad Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stanka61

Местожителство: гр.Добрич

МнениеПуснато на: Пет Юли 31, 2009 6:32 pm    Заглавие: домашни любимци Отговорете с цитат

И ние си имаме котарак улична превъзходна,ама много е мил,все до човека иска да се допре.Спи при мен на леглото.Кастриран е и много кротък.Наистина имали сме сиамка,ама да не ви разправям колко пакости правеше.Вземете си коте,то ляга на мястото,което е болно и отнема отрицателната енергия.Котарака ми е 8 годишен,а го гледаме от 2 -месечен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Doroteya

МнениеПуснато на: Пет Юли 31, 2009 6:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И ние имахме сиамка преди години. Дадоха ни я познати, с уверенията, че е много кротка и добричка. Леле мале, толкова котки сме имали, ама такова чудо никога до тогава и след това. Върхът на сладоледа беше, когато една вечер прибирайки се видяхме как котката и кучето (булонка) блажено си гризат по едо пилешко бутче, изгризани от пилето, което бяхме оставили да се размразява на шкафа в купа. А пилето беше дълбоко замразено и в опаковката си. След това по етапен ред ние пробутахме сиамката на други хора, естествено с уверението, че е много хрисимо животинче Twisted Evil
Върнете се в началото
веселин христов

Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Чет Авг 27, 2009 11:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

здравейте. много обичам кучетата. имам 2. преди две години ми подариха дого аржентино. казва се фрей. а от 5 години имам американски пидбул казва се такс. много са лакоми и непослушни. аз за жалос не мога да ги извеждам.брат ми ги извежда но много рано сутринта и много късно вечерта . извежда ги с наморници защото са опосни. бият се с другите кучета и има много малки деца в градинката.
Върнете се в началото
SisiDM

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Мар 10, 2010 5:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

Търся дом на три прекрасни кученца, ваксинирани.

Ако някой си търси домашен любимец може да разгледа снимките на следният адрес http://www.facebook.com/group.php?v=photos&gid=341447148858
GSM 0878 494 778 Силвия
Върнете се в началото
Dragana

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Чет Мар 11, 2010 12:33 pm    Заглавие: Малки пакостници :) Отговорете с цитат

Здравейте,
и ас имам котки обаче не в апартамента заштото прават големи пакости.Имах едно коте много го обичах обаче ме правеше на луда:посреднощни разходки, гризене на прстите на краката ми, лижене на лицето ми, да не говорим за меката мебел в която си правеше маникюр Smile .Просто красота.
Много ги обичам, направо гоня уличните някоя да ми пусне да я докосна, ама за вкъщи сам категорична " НЕ МЕРСИ ".Трабва и аз да се наспия, да не почиствам постояно.Че од миастенията може да сам станала и малко хипохондричка на тема чистота, особено откакто пия имуносупресори.
Та за котките имам два котарака, един на две години, сив, много гальовен, леко страхлив.Другия е почти на годинка, баща ми го е спасил, майка му го изоставила, жълт сас бяло и е като топка.Когато си хода вкъщи при нашите те винаги ме пречакакват.Обаче там са на двора и са щастливи че са слободни.
Расчуствах се!
Отивам да потръся някоя котка... Twisted Evil
dovolenn

Местожителство: София - Люлин 1

МнениеПуснато на: Чет Мар 11, 2010 1:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Това е Декс с него съм по цял ден сега е на 2 години
Върнете се в началото
stanka61

Местожителство: гр.Добрич

МнениеПуснато на: Чет Мар 11, 2010 5:38 pm    Заглавие: домашни любимци Отговорете с цитат

Аз имам котарак,който е кастриран,много гальовен и послушен.Може би,защото е кастриран.Вече е 8 годишен и не знам как ще се разделим с него,защото вече е в напреднала възраст.Между другото е от порода улична превъзходна.Спи на леглото,обича да се допира до човека.реди имахме женска сиамка,не искам да си спомням за нея колко злобна беше.Котаракът е като член от семейството,а и аз преди не исках да чуя за котки.
Върнете се в началото
lucho

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пет Мар 12, 2010 12:11 am    Заглавие: Re: домашни любимци Отговорете с цитат

Аз пък си имам мъничка мравчица в цветенце Smile

И даже и калинчица Smile Smile Smile
Върнете се в началото
Мими

МнениеПуснато на: Пет Мар 12, 2010 10:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.mijnalbum.nl/GroteFoto-DSQIXWNX.jpg

И на мен ми се прииска да ви покажа нашия Флюк, любимец на голямата и невероятен приятел на малката ми дъщеря. С тази снимка миналата година участвахме в международна кампания по случай 21 март - ден на хората със синдром на Даун.
Върнете се в началото
Doroteya

МнениеПуснато на: Пет Мар 12, 2010 11:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мими, стархотно куче. Не е ли голдън ритрийвър?

Лъчо, много тънко минаваш с твоите любимци. Ние мравчици си имаме цяла гвардия през лятото, но калинка нямаме Sad
Върнете се в началото
MayaN

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пет Мар 12, 2010 12:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Томчо е 8 годишен. Изглежда мързелив, голям и добър, но всъщност е само мързелив и голям... всяка сутрин си играем на играта - "Познай къде е пишкала котката" Smile

Последната промяна е направена от MayaN на Пет Мар 12, 2010 1:07 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
Мими

МнениеПуснато на: Пет Мар 12, 2010 12:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря, Доротея. Не, това е лабрадор, на 3 години и половина е сега, голям благородник и добряк, взех го с терапевтична цел за малката по съвет на логопедката ни. Голямата отрасна със старонемска овчарка - като Декс на dovolenn по-нагоре, но и тя е много привързана към новия ни любимец и много му се радва, понякога ни го отмъква за десетина дни и малката тъгува за него.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Хобита и интереси Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети