МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
билколечение на МС
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Билколечение
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
vasil

МнениеПуснато на: Сря Мар 29, 2006 1:24 pm    Заглавие: билколечение на МС Отговорете с цитат

Желае ли някои да опита лечение на МС с методи на Българската Народна Медицина? - Васил Канисков, лечител-билкар
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tedy67

Местожителство: vidin

МнениеПуснато на: Чет Мар 30, 2006 7:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей Васил. Смятам,че човек всичко би опитал ако знае ,че може да има резултат, но все пак ти не даваш никаква информация за какво билколечение става на въпрос. Дали някой е взимал тези билки ,за да се знае ,че помагат при МС и т.н. Все пак дай малко повече информация и за какви билки се касае.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
vasil

МнениеПуснато на: Чет Мар 30, 2006 2:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте Теди (ако не се лъжа),
Българската Народна медицина ползва физикални методи за благоприятно оздравително въздействие и лечение на болестите. В тези физикални методи влиза: ... и билколечението. За да се включа във форума, аз нося една достатъчно пълна лична отговорност. Но да дам информация за излекуваните от МС, за конкретния начин на лечение и видовете билки - просто няма да стане. Мога да поема до 3 (трима) пациенти, които биха "рискували себе си" с едно "отмиращо бабешко лечение" някога носещо името Българска Народна Медицина. Днес за съжаление, това Име е напълно игнорирано и потъпкано от съвременатата много научна медицина. Лечението ще бъде безплатно. Има ли желаещи? Единственото ми условие е болните да са с доказано официална диагноза - нищо повече. Остава да дойде часът на истината.
Васил Канисков, лечител - билкар
Върнете се в началото
dovolenn

Местожителство: София - Люлин 1

МнениеПуснато на: Чет Мар 30, 2006 2:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз имам официално доказана диагноза и до сега съм опитвал почти всичко, от преднизолона, интерфероните ,ентеросан, алое вера и дори врачки, НО уви положението се влошава непрекъснато.
Кажете какви са Ви условията, как ще стане това лечение с билки?
телефона ми

Последната промяна е направена от dovolenn на Вто Май 24, 2016 9:42 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
vasil

МнениеПуснато на: Чет Мар 30, 2006 5:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Уважаеми "dovolenn",
Вие сте пациент под номер 01. Заповядайте при мен на преглед, очна дииагностика и лечение.
1. Адрес: София, ул."Княз Борис I" №60
приемни дни: сряда, четвъртъки петък
от 10.00 до 18.00
или
2. Адрес: с. Железница
ул. "Вителски дол" 11А, над параклиса
приемни дни: събота, неделя
от 10.00 до 18.00
GSM: 0889 391 294 Условие: доказано болен, моето лечение безплатно
Върнете се в началото
dovolenn

МнениеПуснато на: Пет Мар 31, 2006 9:03 am    Заглавие: Цена на билките Отговорете с цитат

vasil написа:
Уважаеми "dovolenn",
моето лечение безплатно

Колко струват билките или и те са безплатни?
Върнете се в началото
vasil

МнениеПуснато на: Пет Мар 31, 2006 12:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз ли Господи грешно ти се молих, или ти Господи грешно ме разбра?
Върнете се в началото
dovolenn

МнениеПуснато на: Пет Мар 31, 2006 2:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

vasil написа:

Не ни говори глупости, а кажи колко ти струват билките, иначе лечението ти е безплатно нали? Дано не ти се върже някой наивник на приказките.
Аз много пъти съм си патил от такива псевдолечители.
Върнете се в началото
vasil

МнениеПуснато на: Пет Мар 31, 2006 3:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За съжаление в последните години в Р България останаха все по-малко хора, които да не са лъгани. Много добре те разбирам уважаеми г-н "dovolenn". Безплатно значи БЕЗПЛАТНО. Но Вие, вече отпаднахте от крласацията за пореден номер в листата за лечение .... поради некоректоното си поведение към мен. Не опитвайте пак.
С уважение Васил Канисков, лечител-билкар

Р.Р. Аз отправих една любезна покана за лечение към нуждаещите се и съгласни с методите на лечение в Българската Народна Медицина, а не да влизам във философски спор със съмняващи се и невярващи. Още едно подобно обаждане и ще изляза от форума!!!. Който иска да се лекува да се лекува, който иска да философства си има други форуми за това. Приятен ден.
Върнете се в началото
dovolenn

МнениеПуснато на: Пет Мар 31, 2006 3:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дано повече от моите колеги болни от МС прочетат горните неща, има какво да научат!
Върнете се в началото
vasil

МнениеПуснато на: Пет Мар 31, 2006 5:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

"Дано повече от моите колеги болни от МС прочетат горните неща, има какво да научат!" - dovolenn
"Не ни говори глупости, а кажи колко ти струват билките, иначе лечението ти е безплатно нали? Дано не ти се върже някой наивник на приказките.
Аз много пъти съм си патил от такива псевдолечители." - dovolenn

За голямо съжаление болните от МС, както и болните от всяко едно друго "нелечимо" заболяване, за което няма ясно изразени алтернативи за лечение са крайно чувствителни хора - аз ги разбирам. Моето ежедневие е изпълнено от срещи, в които се събират от една страна - уплахата, безпътието, страха и безсилието, а от другата - надеждата, вярата и добротата.
В тези сложни житейски ситуации винаги сме подържали един тон на взаимоуважение и коректност. Никога, абсолютно никога не съм трупал девиденти под формата на материални облаги или други благинки за сметка на безсилието и болестта на човека до мен!
Разбирам, че болните много пъти са лъгани. Знам, че пред тях са строени кули от нереални неща. .... и са се срещали с неблагодарността, както и аз съм се срещал.
Но въпреки всичко това на нито един от нас няма да му прави чест да се държи по подобен начин.

С уважение! (до сряда 05.04.06) Васил Канисков, лечител-билкар
Върнете се в началото
lucho

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Съб Апр 01, 2006 10:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

да проявяваме съмнение към предложението, е право на всеки, предвид всичко, което ни се е предлагало до сега, без резултат.на мен тона на васил ми се струва коректен /това - на първи поглед, но истините не се реализират с противопоставяне/ и този, който желае, би могъл да опита.насила хубост, не става и има достатъчно коректен - друг вариант за отказ, освен безмислени спорове тук. разбира се, че не може да се вярва сляпо на всичко, но от предложеното не виждам да "струи" насилие.лично аз искам да направя този опит, но до софия са ми само някакви си петстотин километра и, питам за варианти.моля, васил да не се обижда от желанието ни да знаем, каква е резултатността , опита до момента.това, което печели /за сега/ моето доверие, е отсъствието на всякакви уговорки и предварителни обещания за чудеса, списъци на излекувани и тям подобни.има още нещичко: в един от форумите, потребителите се опитваха без успех да уточнят, къде и как да се открие васил канисков и, ето- той ни е тук "на поднос", по собствено решение.дано е с добри намерения, дано помогне.ние сме хора, които, образно казано, търсим светлината.нека не се опитваме да я видим през стъкло, с което се гледа слънчево затъмнение.може пък тя от някъде да се опитва да ни се покаже, едва прозирайки през тъмното.
Върнете се в началото
vasil

МнениеПуснато на: Сря Апр 05, 2006 6:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

GSM: 0889 391 294
тел: 02/ 992 79 79 след 20,30 до 21,00 часа - Васил Канисков, лечител-билкар
чакам обаждане!
Върнете се в началото
Краси

МнениеПуснато на: Сря Апр 05, 2006 10:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

vasil написа:

Dovolen явно имаше в предвид колко струва композицията от билки по-принцип, за 1 месец например, за прилагане след "теста". Никой не иска да се окаже в зависимо положение, дори при евентуален успех на лечението. Аз например не бих се подложил на лечение, без да имам информация какви лекарства или билки ще се използват.
Върнете се в началото
vasil

МнениеПуснато на: Чет Апр 06, 2006 7:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

"Никой не иска да се окаже в зависимо положение, дори при евентуален успех на лечението." - Краси

Уважаеми приятели,
За да дам отговори на вашите притеснения, съмниения и съвсем правдиви критики ще бъда изложен на риск да застана пред една доста добре организирана система на т.н. "здравеопазване" обхваната в една здрава "братска" прегръдка с добрата "фармация", гарнирано с чиновническите пикантни сосове на СЗО (световната здравна организация)
ЗДРАВЕТО НЕ Е СТОКА, но е превърнато в стока и е подложено на всичките търговски, пазарни и т.н. схеми от "съвремените демократично устроени общества" в т.ч. и държавата България не прави изключение. Въпреки многобройните примери от реалния живот, че тази "схема" не носи нищо друго освен още повече болни, още повече болести, още повече нещастия и още повече неудачи за тези които я практикуват и за тези, към коите е насочена за изпълнение. Докъде ще стигнем ..... не знам.
Ето, вижте и днес - медиците се опитват да протестират (стачкуват) поради своето ниско заплащане - и те са обсолютно прави. Но питам аз: - на какво прилича това общество, в което неговите лекари получават неадекватно заплащане за своя труд? Та нали е въведена "пазарната схема" в здравеопазването, защо не действа?
Уважаеми приятели в отговорите на вашите въпроси, както виждате навлизам в "опасни" зони, в които няма да получим нищо добро - нито вие, нито аз.....
Лечителите - билкари "остатък от миналото" са почти на привършване. Те си имат едно по-особено верую, и са малко особняци - често не се вписват в "нормалните" схеми на поведение в обществото. Когато трябват да отговарят на въпросите ви могат да го направят изчерпателно, НО ТОВА ЗАСТРАШАВА ТЯХНОТО СЪЩЕСТВУВАНЕ! Тяхната работа и живот са подложени на риск! Моля пазете ги! Те все още са необходими.
ИЗЛИЗАМ ОТ ФОРУМА! С уважение Васил Канисков, лечител-билкар. [/b]
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Билколечение Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети